Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Про зарахування учнів школи на 2017-18н.р.




 

 

 

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

ВИТЯГ З НАКАЗУ

 

«30»  травня   2017  року.            с.Іванівка                                                    № 5    

 

Про зарахування  учнів школи

на 2017-18н.р.

 

Відповідно до рішення педагогічної ради школи від 31.08.2017 р. протокол №7 та згідно поданих заяв батьків учнів 1-го класу і 10 класу

 

НАКАЗУЮ:

Укомплектувати 1-11 класи на 2017 -18-тий н. роки у такому складі:

1 клас

1. Зволь Микола Сергійович

2. Єрема Артем Євгенійович

3. Коваленко Христина Максимівна

4. Крисковець Іван Вікторович

5. Охріменко Дмитро Олександрович

6. Сенченко Роман Іванович

7. Сенько Дарья Сергіївна

8. Старосек Олеся Леонідівна

9. Христич Мирослава Вадимівна

10. Котляр Владислав Олегович

11. Ходоровський Станіслав Аркадійович

2 клас

1.  Ахременко Олександр Володимирович

2. Білобородько Данило Сергійович

3.   Бондарчук Віталіна Станіславівна

4.     Іваненко Сергій Михайлович

5.  Пяста Данило Сергійович

6.    Шевель Михайло Олександрович

7. Сахариленко Юлія Денисенко

3 клас

1.  Бакланський Олександр Валерійович

2. Дерюга Матвій Ігорович

3.   Єрема Вадим Олександрович

4.     Єрема Максім Олександрович

5.  Заяц Анжела Михайлівна

6.    Козік Ірина Євгенівна

7.     Кузьменко Маргарита Ігорівна

8.   Почкай Вероніка Олегівна

        9. Сенченко Ангеліна Іванівна

        10. Сенченко Данііл Станіславович

        11. Старосік Маріанна Леонідівна

        12. Яковенко Анастасія Сергіївна

4 клас

1.  Вертебний Олександр Ігорович

2. Єременко Артьом Миколайович

3.     Крисковць Гліб Геннадійович

4.     Крисковць Максим Вікторович

5.  Охріменко Аліна Олександрівна

6.     Пехенько Анастасія Андріївна

7.     Пяста Діана Сергіївна

8.     Сенченко Діана Вікторівна

9.   Сенченко Нікіта Костянтинович

        10. Христич Родіон Вадимович

5 клас

1.     Гурська Діана Олександрівна

2.     Єрьома Максим Володимирович

3.     Іваненко Богдан Михайлович

4.     Казановська Яна Юріївна

5.     Козік Аліна Ігорівна

6.   Козік Павло Анатолійович

7. Котляр Варвара Володимирович

8. Худобець Володимир Володимирович

9.    Чварова Анна Ігорівна

6 клас

1.     Єрема Костянтин Олександрович

2.     Бакланська Аліна Валеріївна

3.     Вертебний Артем Миколайович

4.     Петроченко Ярослав Вікторович

5.     Сенченко Віталіна Віталіївна

7 клас

1.     Білобородько Анастасія Сергіївна

2.     Дерюга Маргарита Ігорівна

3.     Кузьменко Вікторія Ігорівна

4.     Сидорук Дарина Вікторівна

 

 

 

8 клас

1.     Вертебна Анна Миколаївна

2.     Залозна Анна Сергіївна

3.     Козік Юлія Анатоліївна

4.     Сенько Оксана Василівна

 

 

5.     Коваленко Олена Русланівна

6.     Козік Денис Ігоревич

7.     Машталер Наталія Миколаївна

8. Струка Богдан Віталійович

9. Форостянко Вікторія Вікторівна

9 клас

1.     Вертебноий Андрій Анатолійович

2.     Єрема Жанна Олександрівна

3.     Сенько Ольга Анатоліївна

4.     Шляхов Олексій Володимирович

5.     Петроченко Ростислав Вікторович

6.     Казановський Михайло Вікторович

7.     Паніна Андрій Євгенійович

8. Черняй Андрій Олексійович

10 клас

1.Єрема Вікторія Володимирівна

2.Козлова Анна Андріївна

3. Кисіль Ангеліна Ігорівна

4. Козік Діана Євгеніївна

5.Коваленко Світлана Русланівна

6. Чваров Валентин Ігоревич

11 клас

1.        Еременко Ольона Миколаївна

2.          Козік Роман Анатолійович

3.           Сенченко Станіслав Віталійович

 

 

 

Директора  школи                                                                   А.А. Бондар

 

 

 

 

 



Создан 06 сен 2017



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Педагогічна преса